Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Huis > Producten >
Hittebestendige vuurvaste kogelmolenvoering Hoog mangaanstaal/Cr-Mo gelegeerd staal/Hoog chroom gietijzer Services

Hittebestendige vuurvaste kogelmolenvoering Hoog mangaanstaal/Cr-Mo gelegeerd staal/Hoog chroom gietijzer Services

MOQ: 1000
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
Jiangsu, China
Merknaam
EB
Certificering
ISO9001:2008
Modelnummer
EB7047
Materiaal:
Hoog mangaanstaal/Cr-Mo-gelegeerd staal/hoog chroomgietijzer
Maat:
Klantentekeningen
Hardheid:
HRC50-65
gebruik:
Bescherm de molencilinder
OEM&ODM:
Maatwerkservice geboden
Proces:
Zandgieten
Dienst:
OEM ODM aangepast
Markeren:

Hittebestendige kogelmolenvoering

,

Vuurvaste voering van hoog mangaanstaal

,

Kogelmolenvoering van Cr-Mo gelegeerd staal

Productbeschrijving
Hittebestendige vuurvaste kogelmolenvoering
Ball mill liner installation Ceramic ball mill liner Spiral blade component Blow hammer component
Productoverzicht
Metalen voeringen hebben een hoge sterkte en uitstekende slijtvastheid, waardoor ze ideaal zijn voor kogelmolens die harde materialen zoals erts en slakken verwerken. Dit is momenteel het meest gebruikte type molenvoering in industriële toepassingen.
Hoog mangaanstaal voering
  • Samenstelling: 10%-14% mangaan, 1,0%-1,4% koolstofgehalte (austenitisch staal)
  • Kenmerken: Uitstekende taaiheid met werkverhardingsvermogen onder impact, oppervlaktehardheid neemt toe van HB200 tot HB500+
  • Toepassingen: Grove en middelste slijpfasen, kogelmolens die harde gesteenten zoals graniet en ijzererts verwerken
  • Beperkingen: Beperkte slijtvastheid in omgevingen met weinig impact, hogere kosten, slechte lasprestaties
Hoog chroom gietijzer voering
  • Samenstelling: 15%-30% chroom, 2,0%-3,5% koolstof met Cr7C3 harde fase structuur
  • Kenmerken: Extreme hardheid (HRC55-65), 3-5 keer slijtvaster dan hoog mangaanstaal, uitstekende corrosiebestendigheid
  • Toepassingen: Fijne slijpfasen, omstandigheden met weinig impact, verwerking van cementklinker en kalksteen
  • Beperkingen: Hoge brosheid, slechte slagvastheid onder omstandigheden met hoge impact
Laag gelegeerd staal voering
  • Samenstelling: Chroom, molybdeen, nikkel, vanadium (totaal gehalte <5%) met warmtebehandeling
  • Kenmerken: Gebalanceerde sterkte en taaiheid (HRC35-50), aanpasbare samenstelling, betere lasprestaties
  • Toepassingen: Omstandigheden met gemiddelde impact en slijtage, algemene kogelmolens in de minerale verwerkings- en bouwmaterialenindustrie
  • Types: Chroom-molybdeen staal voor grote voeringen, nikkel-hard gietijzer voor verbeterde hardheid
Materiaalsamenstellingsnormen
Referentienorm C Si Mn Cr Mo Ni S P
AS 2074/L1A0,45-0,55≤0,750,50-1,000,80-1,20--≤0,40≤0,40
AS 2074/L1B0,55-0,65≤0,750,50-1,000,80-1,500,20-0,40-≤0,40≤0,40
AS 2074/L1C0,70-0,90≤0,750,50-1,201,30-2,400,20-0,40-≤0,40≤0,40
ZG42Cr2Si2MnMo0,38-0,481,50-1,800,80-1,201,80-2,200,20-0,60-≤0,40≤0,40
ZG45Cr2Mo0,40-0,480,80-1,200,40-1,001,70-2,000,80-1,20≤0,50≤0,40≤0,40
ZG30Cr5Mo0,25-0,450,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG40Cr5Mo(FED-4A)0,35-0,450,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG50Cr5Mo0,45-0,550,10-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG60Cr5Mo0,55-0,650,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
FMU-290,25-0,450,30-1,000,60-1,506,00-8,000,20-0,40-≤0,40≤0,40
FMU-110,90-1,300,30-1,000,60-1,5011,00-13,000,30-0,50-≤0,40≤0,40
FMU-130,80-1,300,40-1,200,80-1,5011,00-13,000,40-0,80-≤0,40≤0,40
FMU-141,60-2,000,40-1,200,80-1,5011,00-13,000,60-1,00-≤0,40≤0,40
Productiemogelijkheden
Manufacturing facility Quality control process Production equipment Technical specifications Finished products Testing laboratory Material analysis Packaging and shipping
Veelgestelde vragen
Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
Wij zijn een fabriek met directe productiemogelijkheden.
Hoe lang is uw levertijd?
Over het algemeen 5-10 dagen voor goederen op voorraad, of 45 dagen voor aangepaste bestellingen, afhankelijk van de hoeveelheidseisen.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Betaling ≤1000USD: 100% vooraf. Betaling ≥1000USD: 50% T/T vooraf, saldo voor verzending. Onherroepelijke LC op zicht geaccepteerd.
Company certification and quality assurance
Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Hittebestendige vuurvaste kogelmolenvoering Hoog mangaanstaal/Cr-Mo gelegeerd staal/Hoog chroom gietijzer Services
MOQ: 1000
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
Jiangsu, China
Merknaam
EB
Certificering
ISO9001:2008
Modelnummer
EB7047
Materiaal:
Hoog mangaanstaal/Cr-Mo-gelegeerd staal/hoog chroomgietijzer
Maat:
Klantentekeningen
Hardheid:
HRC50-65
gebruik:
Bescherm de molencilinder
OEM&ODM:
Maatwerkservice geboden
Proces:
Zandgieten
Dienst:
OEM ODM aangepast
Min. bestelaantal:
1000
Markeren

Hittebestendige kogelmolenvoering

,

Vuurvaste voering van hoog mangaanstaal

,

Kogelmolenvoering van Cr-Mo gelegeerd staal

Productbeschrijving
Hittebestendige vuurvaste kogelmolenvoering
Ball mill liner installation Ceramic ball mill liner Spiral blade component Blow hammer component
Productoverzicht
Metalen voeringen hebben een hoge sterkte en uitstekende slijtvastheid, waardoor ze ideaal zijn voor kogelmolens die harde materialen zoals erts en slakken verwerken. Dit is momenteel het meest gebruikte type molenvoering in industriële toepassingen.
Hoog mangaanstaal voering
  • Samenstelling: 10%-14% mangaan, 1,0%-1,4% koolstofgehalte (austenitisch staal)
  • Kenmerken: Uitstekende taaiheid met werkverhardingsvermogen onder impact, oppervlaktehardheid neemt toe van HB200 tot HB500+
  • Toepassingen: Grove en middelste slijpfasen, kogelmolens die harde gesteenten zoals graniet en ijzererts verwerken
  • Beperkingen: Beperkte slijtvastheid in omgevingen met weinig impact, hogere kosten, slechte lasprestaties
Hoog chroom gietijzer voering
  • Samenstelling: 15%-30% chroom, 2,0%-3,5% koolstof met Cr7C3 harde fase structuur
  • Kenmerken: Extreme hardheid (HRC55-65), 3-5 keer slijtvaster dan hoog mangaanstaal, uitstekende corrosiebestendigheid
  • Toepassingen: Fijne slijpfasen, omstandigheden met weinig impact, verwerking van cementklinker en kalksteen
  • Beperkingen: Hoge brosheid, slechte slagvastheid onder omstandigheden met hoge impact
Laag gelegeerd staal voering
  • Samenstelling: Chroom, molybdeen, nikkel, vanadium (totaal gehalte <5%) met warmtebehandeling
  • Kenmerken: Gebalanceerde sterkte en taaiheid (HRC35-50), aanpasbare samenstelling, betere lasprestaties
  • Toepassingen: Omstandigheden met gemiddelde impact en slijtage, algemene kogelmolens in de minerale verwerkings- en bouwmaterialenindustrie
  • Types: Chroom-molybdeen staal voor grote voeringen, nikkel-hard gietijzer voor verbeterde hardheid
Materiaalsamenstellingsnormen
Referentienorm C Si Mn Cr Mo Ni S P
AS 2074/L1A0,45-0,55≤0,750,50-1,000,80-1,20--≤0,40≤0,40
AS 2074/L1B0,55-0,65≤0,750,50-1,000,80-1,500,20-0,40-≤0,40≤0,40
AS 2074/L1C0,70-0,90≤0,750,50-1,201,30-2,400,20-0,40-≤0,40≤0,40
ZG42Cr2Si2MnMo0,38-0,481,50-1,800,80-1,201,80-2,200,20-0,60-≤0,40≤0,40
ZG45Cr2Mo0,40-0,480,80-1,200,40-1,001,70-2,000,80-1,20≤0,50≤0,40≤0,40
ZG30Cr5Mo0,25-0,450,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG40Cr5Mo(FED-4A)0,35-0,450,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG50Cr5Mo0,45-0,550,10-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
ZG60Cr5Mo0,55-0,650,40-1,000,50-1,204,00-6,000,20-0,80≤0,50≤0,40≤0,40
FMU-290,25-0,450,30-1,000,60-1,506,00-8,000,20-0,40-≤0,40≤0,40
FMU-110,90-1,300,30-1,000,60-1,5011,00-13,000,30-0,50-≤0,40≤0,40
FMU-130,80-1,300,40-1,200,80-1,5011,00-13,000,40-0,80-≤0,40≤0,40
FMU-141,60-2,000,40-1,200,80-1,5011,00-13,000,60-1,00-≤0,40≤0,40
Productiemogelijkheden
Manufacturing facility Quality control process Production equipment Technical specifications Finished products Testing laboratory Material analysis Packaging and shipping
Veelgestelde vragen
Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
Wij zijn een fabriek met directe productiemogelijkheden.
Hoe lang is uw levertijd?
Over het algemeen 5-10 dagen voor goederen op voorraad, of 45 dagen voor aangepaste bestellingen, afhankelijk van de hoeveelheidseisen.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Betaling ≤1000USD: 100% vooraf. Betaling ≥1000USD: 50% T/T vooraf, saldo voor verzending. Onherroepelijke LC op zicht geaccepteerd.
Company certification and quality assurance
Sitemap |  Privacybeleid | China Goed Kwaliteit het afgietsel van de nikkellegering Auteursrecht © 2018-2026 Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co.,LTD. Allemaal. Alle rechten voorbehouden.