Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Huis > Producten >
Aanpasbare Duurzame Gietijzeren Cementmolen Voeringen van Hoog Mangaanstaal, Gloednieuwe Ball Mill Liner Plaat voor Fabricagediensten

Aanpasbare Duurzame Gietijzeren Cementmolen Voeringen van Hoog Mangaanstaal, Gloednieuwe Ball Mill Liner Plaat voor Fabricagediensten

MOQ: 1000
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
Jiangsu, China
Merknaam
EB
Certificering
ISO9001:2008
Modelnummer
EB7018
Materiaal:
Hoog mangaanstaal/Cr-Mo-gelegeerd staal/hoog chroomgietijzer
Maat:
Klantentekeningen
Hardheid:
HRC50-65
gebruik:
Bescherm de molencilinder
OEM&ODM:
Maatwerkservice geboden
Proces:
Zandgieten
Dienst:
OEM ODM aangepast
Markeren:

met een gehalte aan mangaanstaal

,

aanpasbare cementmolen voeringen

,

duurzame gietijzeren molenplaat

Productbeschrijving
Aanpasbare Cementmolenvoeringen van Hoog Mangaanstaal
High manganese steel ball mill liner plate Ceramic liner for ball mill applications Spiral blade component for industrial mills Blow hammer for milling equipment Technical diagram of mill liner specifications
Productoverzicht
Onze duurzame, gloednieuwe gegoten cementmolenvoeringen en kogelmolenplaatvoeringen zijn ontworpen voor superieure prestaties in veeleisende industriële toepassingen. Metalen voeringen bieden een hoge sterkte en uitstekende slijtvastheid, waardoor ze ideaal zijn voor kogelmolens die harde materialen zoals erts en metaalslakken verwerken.
Specificaties Voeringmateriaal
Voering van Hoog Mangaanstaal
  • Samenstelling: 10%-14% mangaan, 1.0%-1.4% koolstofgehalte (austenitisch staal)
  • Kenmerken: Uitstekende taaiheid met werkverhardingsvermogen onder impact (HB200 tot HB500+)
  • Toepassingen: Grove en middelste maalstadia, verwerking van harde gesteenten zoals graniet en ijzererts
  • Beperkingen: Minder effectief in omgevingen met weinig impact; hogere kosten en lasuitdagingen
Voering van Gietijzer met Hoog Chroom
  • Samenstelling: 15%-30% chroom, 2.0%-3.5% koolstof met Cr7C3 harde fase structuur
  • Kenmerken: Extreme hardheid (HRC55-65), 3-5x slijtvastheid van hoog mangaanstaal
  • Toepassingen: Fijne maalstadia, overflow kogelmolens, cementklinker en kalksteenverwerking
  • Beperkingen: Hoge brosheid met slechte slagvastheid onder omstandigheden met hoge spanning
Voering van Laaggelegeerd Staal
  • Samenstelling: Legeringselementen waaronder Cr, Mo, Ni, V (totaal gehalte <5%)
  • Kenmerken: Gebalanceerde hardheid (HRC35-50) en taaiheid met betere lasprestaties
  • Toepassingen: Middelmatige impact- en slijtomstandigheden in de minerale verwerkings- en bouwmaterialenindustrie
  • Types: Chroom-molybdeenstaal voor grote voeringen; Nikkel-hard gietijzer voor verbeterde prestaties
Normen Chemische Samenstelling
Referentienorm C Si Mn Cr Mo Ni S P
AS 2074/L1A0.45-0.55≤0.750.50-1.000.80-1.20--≤0.40≤0.40
AS 2074/L1B0.55-0.65≤0.750.50-1.000.80-1.500.20-0.40-≤0.40≤0.40
AS 2074/L1C0.70-0.90≤0.750.50-1.201.30-2.400.20-0.40-≤0.40≤0.40
ZG42Cr2Si2MnMo0.38-0.481.50-1.800.80-1.201.80-2.200.20-0.60-≤0.40≤0.40
ZG45Cr2Mo0.40-0.480.80-1.200.40-1.001.70-2.000.80-1.20≤0.50≤0.40≤0.40
ZG30Cr5Mo0.25-0.450.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG40Cr5Mo(FED-4A)0.35-0.450.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG50Cr5Mo0.45-0.550.10-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG60Cr5Mo0.55-0.650.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
FMU-290.25-0.450.30-1.000.60-1.506.00-8.000.20-0.40-≤0.40≤0.40
FMU-110.90-1.300.30-1.000.60-1.5011.00-13.000.30-0.50-≤0.40≤0.40
FMU-130.80-1.300.40-1.200.80-1.5011.00-13.000.40-0.80-≤0.40≤0.40
FMU-141.60-2.000.40-1.200.80-1.5011.00-13.000.60-1.00-≤0.40≤0.40
Waarom Kiezen voor Onze Molenvoeringen
Manufacturing facility and production capabilities Quality control and inspection processes Advanced casting technology and equipment Technical expertise and engineering support Custom fabrication services and solutions Durable product performance and reliability Industry certifications and quality standards Global shipping and logistics capabilities Customer support and service commitment
Veelgestelde Vragen
Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
Wij zijn fabriek.
Hoe lang is uw levertijd?
Over het algemeen is het 5~10 dagen als de goederen op voorraad zijn. Of het is 45 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, afhankelijk van de hoeveelheid.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Betaling ≤ 1000USD: 100% vooraf. Betaling ≥ 1000USD: 50% T/T vooraf, saldo voor verzending. Onherroepelijke LC op zicht.
Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Aanpasbare Duurzame Gietijzeren Cementmolen Voeringen van Hoog Mangaanstaal, Gloednieuwe Ball Mill Liner Plaat voor Fabricagediensten
MOQ: 1000
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
Jiangsu, China
Merknaam
EB
Certificering
ISO9001:2008
Modelnummer
EB7018
Materiaal:
Hoog mangaanstaal/Cr-Mo-gelegeerd staal/hoog chroomgietijzer
Maat:
Klantentekeningen
Hardheid:
HRC50-65
gebruik:
Bescherm de molencilinder
OEM&ODM:
Maatwerkservice geboden
Proces:
Zandgieten
Dienst:
OEM ODM aangepast
Min. bestelaantal:
1000
Markeren

met een gehalte aan mangaanstaal

,

aanpasbare cementmolen voeringen

,

duurzame gietijzeren molenplaat

Productbeschrijving
Aanpasbare Cementmolenvoeringen van Hoog Mangaanstaal
High manganese steel ball mill liner plate Ceramic liner for ball mill applications Spiral blade component for industrial mills Blow hammer for milling equipment Technical diagram of mill liner specifications
Productoverzicht
Onze duurzame, gloednieuwe gegoten cementmolenvoeringen en kogelmolenplaatvoeringen zijn ontworpen voor superieure prestaties in veeleisende industriële toepassingen. Metalen voeringen bieden een hoge sterkte en uitstekende slijtvastheid, waardoor ze ideaal zijn voor kogelmolens die harde materialen zoals erts en metaalslakken verwerken.
Specificaties Voeringmateriaal
Voering van Hoog Mangaanstaal
  • Samenstelling: 10%-14% mangaan, 1.0%-1.4% koolstofgehalte (austenitisch staal)
  • Kenmerken: Uitstekende taaiheid met werkverhardingsvermogen onder impact (HB200 tot HB500+)
  • Toepassingen: Grove en middelste maalstadia, verwerking van harde gesteenten zoals graniet en ijzererts
  • Beperkingen: Minder effectief in omgevingen met weinig impact; hogere kosten en lasuitdagingen
Voering van Gietijzer met Hoog Chroom
  • Samenstelling: 15%-30% chroom, 2.0%-3.5% koolstof met Cr7C3 harde fase structuur
  • Kenmerken: Extreme hardheid (HRC55-65), 3-5x slijtvastheid van hoog mangaanstaal
  • Toepassingen: Fijne maalstadia, overflow kogelmolens, cementklinker en kalksteenverwerking
  • Beperkingen: Hoge brosheid met slechte slagvastheid onder omstandigheden met hoge spanning
Voering van Laaggelegeerd Staal
  • Samenstelling: Legeringselementen waaronder Cr, Mo, Ni, V (totaal gehalte <5%)
  • Kenmerken: Gebalanceerde hardheid (HRC35-50) en taaiheid met betere lasprestaties
  • Toepassingen: Middelmatige impact- en slijtomstandigheden in de minerale verwerkings- en bouwmaterialenindustrie
  • Types: Chroom-molybdeenstaal voor grote voeringen; Nikkel-hard gietijzer voor verbeterde prestaties
Normen Chemische Samenstelling
Referentienorm C Si Mn Cr Mo Ni S P
AS 2074/L1A0.45-0.55≤0.750.50-1.000.80-1.20--≤0.40≤0.40
AS 2074/L1B0.55-0.65≤0.750.50-1.000.80-1.500.20-0.40-≤0.40≤0.40
AS 2074/L1C0.70-0.90≤0.750.50-1.201.30-2.400.20-0.40-≤0.40≤0.40
ZG42Cr2Si2MnMo0.38-0.481.50-1.800.80-1.201.80-2.200.20-0.60-≤0.40≤0.40
ZG45Cr2Mo0.40-0.480.80-1.200.40-1.001.70-2.000.80-1.20≤0.50≤0.40≤0.40
ZG30Cr5Mo0.25-0.450.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG40Cr5Mo(FED-4A)0.35-0.450.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG50Cr5Mo0.45-0.550.10-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
ZG60Cr5Mo0.55-0.650.40-1.000.50-1.204.00-6.000.20-0.80≤0.50≤0.40≤0.40
FMU-290.25-0.450.30-1.000.60-1.506.00-8.000.20-0.40-≤0.40≤0.40
FMU-110.90-1.300.30-1.000.60-1.5011.00-13.000.30-0.50-≤0.40≤0.40
FMU-130.80-1.300.40-1.200.80-1.5011.00-13.000.40-0.80-≤0.40≤0.40
FMU-141.60-2.000.40-1.200.80-1.5011.00-13.000.60-1.00-≤0.40≤0.40
Waarom Kiezen voor Onze Molenvoeringen
Manufacturing facility and production capabilities Quality control and inspection processes Advanced casting technology and equipment Technical expertise and engineering support Custom fabrication services and solutions Durable product performance and reliability Industry certifications and quality standards Global shipping and logistics capabilities Customer support and service commitment
Veelgestelde Vragen
Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
Wij zijn fabriek.
Hoe lang is uw levertijd?
Over het algemeen is het 5~10 dagen als de goederen op voorraad zijn. Of het is 45 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, afhankelijk van de hoeveelheid.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Betaling ≤ 1000USD: 100% vooraf. Betaling ≥ 1000USD: 50% T/T vooraf, saldo voor verzending. Onherroepelijke LC op zicht.
Sitemap |  Privacybeleid | China Goed Kwaliteit het afgietsel van de nikkellegering Auteursrecht © 2018-2026 Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co.,LTD. Allemaal. Alle rechten voorbehouden.